KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 5602130

nr 560 2130

Tavlor

2 st. sign. NF, jacqardväv, 1800-tal, 31x17 (en skadad)

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 januari 2009
kl 17:18:43

Signe Persson-Melin (f. 1925)